S.S.S

Elde ettiğiniz ya da satın almayı planladığınız ikinci el otomobilin performans, dış yüzey-boya ve mekanik bileşenler hakkında uzman yardımı alabileceğiniz teknik incelemeler bütünüdür. Araçla ilgili test sonuçlarını, kapsamlı raporumuz vasıtasıyla tarafsız bir şekilde sizlere sunmaktayız.

Otoreçete markası olarak, farklı segmentlerdeki tüm araçlar için özelleştirilmiş ekspertiz hizmetlerimiz mevcuttur. Sadece bu hizmetlerin kapsamı ve uygulanış biçimi araçtan araca değişiklik gösterebilmektedir.

Otoreçete Sultanbeyli şubesi olarak kış mevsiminde Oto Ekspertiz hizmetlerimizi Pazar günleri saat 11:00'den başlayıp 11:30'a kadar sunmaktayız. Aynı gün, hizmetlerimiz 17:00'de başlayarak 17:30'a kadar devam etmektedir.

 

İkinci el bir otomobil satın almayı düşünüyorsanız veya kendi aracınızın detaylarını öğrenmek istiyorsanız, analitik test sonuçları araç hakkında derinlemesine bilgi edinmenizi sağlar. Tavsiyemiz, konusunda uzman personellerimizden ücretsiz danışmanlık hizmeti almanız yönündedir. Araçta motor performansı, fren, el freni, ön ve arka aks kontrolü, değişen yedek parça, kaporta-boya durumu, süspansiyon ve yanal kayma testleri gibi temel kontrolleri mutlaka gerçekleştirmenizi önermekteyiz. Daha kapsamlı bir oto ekspertiz hizmeti isterseniz, lütfen bize direkt olarak ulaşın ya da web sitemizin "randevu al" bölümünden randevunuzu oluşturun.

Normal şartlarda testler genellikle 30 ile 40 dakika içerisinde sonuçlandırılabilir.* Fakat ayrıntılı bir ekspertiz talebinde bulunduğunuzda bu zaman dilimi artabilir. (*Bu belirtilen zaman aralığı sadece standart oto ekspertiz için geçerlidir.)

Öncelikle, aracın Tramer kaydını kontrol etmek için 5664'e plaka ya da şase numarasını göndererek sorgulama yapmayı göz ardı etmeyin. Güvenebileceğiniz ve tanınmış oto ekspertiz firmalarını seçmeye özen gösterin. Eğer satın almayı planladığınız araç hakkında geniş kapsamlı bilgi almak isterseniz, detaylı testleri seçmelisiniz. Profesyonel oto ekspertiz firmaları, cihaz sonuçlarını ve gözlemleri özgün rapor formatında sizlere sunar. Kurumsal firmalarda raporların elle yazılmadığını aklınızdan çıkarmayın.

İletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçip, size en uygun paketi belirleyip, belirlediğiniz paketin ücretini öğrenebilirsiniz.

Mesaj Gönderin