Sultangazi Expertiz

Sultangazi Expertiz Oto Reçete

Tıkla Ara ; 0532 513 82 36

Araç Altı Detaylı Kontrolü

Araçların alt bölümleri korumasız ve sürekli olarak da sürtünme ve çarpma tehlikeleri ile karşı karşıyadır. Kasislerden hızlı bir şekilde geçildiğinde direkt olarak araç altında sürtme veya çarpma gibi sorunlar yaşanacaktır.

Oto reçete Sultangazi oto ekspertiz firmasıyız, Teknisyenler olarak Sizler için daha iyisini yapmak adına ekip olarak en iyisini vermeye teşvik ediyor ve gerçekleştiriyoruz, Araç alımlarda tıpkı sizler gibi analiz ediyoruz.

Araç almak için sizler ortalama 30 yıl çalışılarak hak edilen ikramiye karşılığı ile orta kalitede bir 2.el otomobil alınabilmekte… Emeğin bu kadar kıymetli olması araç alırken doğru karar vermenin ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Emeklerinizin farkındayız… sizlere en iyi hizmete talibiz.

OTO REÇETE SULTANGAZİ OTO EKSPERTİZ, ARAÇ ALIP – SATARKEN BİR BİLENE DANIŞIN, SİZİN İÇİN BURADAYIZ…

Araç Altı Kontrolü Ne İşe Yarar?

Yaşanacak olan bu çarpma ve sürtme sorunları ise araçlar için oldukça hasar oluşturabilecek ve ileride yaşanacak olan büyük çaplı problemlerin nedenleri arasında yer alacaktır. Bu yüzden de önceden bilgi sahibi olmak ve hasarsız araç almak için araç altı detaylı kontrolü çok önemli olmaktadır.

Araçların alt bölgelerindeki kontroller için araçlar liftle kaldırılır ve öncelikle görsel bir bakım yapılır. Herhangi göze çarpan bir vuruk ya da çarpma izi varsa bu sorunlar belirlenir. Araçların ön takımlarında herhangi bir sorun varsa araç altı tespiti ile ortaya çıkarılmış olunur.

Araç Altı Kontrolünün Avantajı Nedir?

Aynı zamanda aracın egzoz ve yağ kaçakları ile ilgili problemler de tespit edilerek aracın tüm parçaları incelenmiş olunur ve ileride yaşanacak olan problemlerin önlenmesi sağlanır. Araç altı kontrolü her zaman için gerekli işlemlerden biri olmaktadır.

Comments are closed