Sultangazi Oto Ekspertiz

Sultangazi Oto Ekspertiz

arac-ekspertiz-sultangazi

Oto Reçete, firmamız otomobil alırken yanılmayı zaman kaybını ve araçlara değerinden fazla fiyat ödeme yapmamanız için sizlere sunulmuş bir hizmettir. Ekspertiz araç test firmasıdır. Sultangazi oto ekspertiz araçların ekspertizi yapılırken aynı zamanda ön muayene işlemleri de gerçekleşmiş olur eksikleri gözden geçirmiş olursunuz.

Deneyimli uzman ekibimiz ve son teknoloji cihazlar ile her marka araca sorunsuz %100 doğrulukta ekspertiz hizmeti makine ve ekipmanlar ilesağlanmaktadır, bu işlemler raporlar halinde faturalı şekilde müşterilerimize ibraz edilir.

Sultangazi araç ekspertiz firması, 2000 yılından beri faal otomotiv sektöründe çalışma yapmaktadır, tecrübemiz doğrultusunda İstanbul Oto ekspertiz alanındaki perakende boşluğu 2010 yılında müşterilerine ekspertiz hizmetini profesyonel anlamda ve tamamen bağımsız bir yapıda tüketicilerine sunmaktadır.

istanbul-oto-ekspertiz

SÜSPANSİYON TESTİ, MOTOR PERFORMANS TESTİ (DYNO), ALT KONTROL TEST, FREN TEST, ARIZA TESPİT, BOYA KAPORTA TEST, SÜSPANSİYON TEST, ARAÇ BEYİN TESTİ (OBD), ARAÇ ALTI KONTROL TESTİ, KAPORTA VE BOYA TESTİ, SONUÇ RAPORU VE GARANTİLERi.


bodrum escort

Comments are closed